Parafia Dobrków

02.08.2015 r. – XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz.16.30 Nieszpory, po nich Msza św.

2. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz.7.00, od środy do soboty także wieczorem o godz.18.00.

3. W środę na Nowennie będziemy modlić się w intencji misji. Ofiary na tacę na potrzeby misji.

4. W czwartek przypada święto Przemienienia Pańskiego.

5. W piątek I – szy miesiąca o godz.17.00 spowiedź św. dla wszystkich. O godz.18.00 Msza św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

6. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla matek, a po Mszy św. o godz.9.00 dla ojców.

7. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

8. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary złożyli: Galus Bogumiła, Uriasz Katarzyna, Cielec Bernadeta, Gawlik Janina, Szumowicz Marian, Galus Zbigniew, Gawlik Tadeusz, Gawlik Tomasz, Białas Wojciech, Szumowicz Filip. Bóg zapłać.

Na sobotę tego tygodnia na godz.8.00 rano o sprzątanie kościoła prosimy parafian z Parkosza z numerów: 41, 41a, 42, 44, 44a, 45, 48 i 50.

9. W zakrystii do odebrania Gość Niedzielny i Posłaniec Serca Jezusowego.

10. Dzisiaj po sumie Komisja Cmentarna będzie wydawać zezwolenia na wykonanie nowych nagrobków. Zainteresowani niech będą w tym czasie na cmentarzu.

11. Serdecznie dziękujemy S. Małgorzacie Szewczyk naszej rodaczce za ufundowanie

dwóch ornatów: koloru zielonego i czerwonego do naszego kościoła. Bóg zapłać.

12. W ubiegłym tygodniu Bóg powołał do wieczności śp. Zofię Mroczek z Mokrzca.

Polecajmy jej nieśmiertelną duszę Miłosierdziu Bożemu.