Parafia Dobrków

24.05.2015 r. – Uroczystość Zesłania Ducha św.

1. Dzisiaj o godz.16.30 nabożeństwo majowe, po nim Msza św.

2. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz.7.00 i wieczorem o godz.18.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe.

3. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. jutro o godz.7.00, 10.00 i 17.00.

4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

5. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary złożyli: Machala Małgorzata, Chyłek Janina, Rynkar Krystyna, Rynkar Edyta, Grzybowska Agnieszka, Jedziniak Alicja, Florka Anna, Falarz Stanisława, Tarnopolska Bożena, Kos Iwona, Wołowiec Gabriela, Kos Jadwiga. Bóg zapłać.

Na sobotę tego tygodnia na godz.8.00 rano o sprzątanie kościoła prosimy parafian z Parkosza z numerów: 6 – 12.

6. W zakrystii do odebrania Gość Niedzielny.

7. Prenumeratorów czasopism katolickich prosimy o wpłaty na II – gie półrocze:

Posłaniec – 25 zł , Rycerz – 18 zł.

8. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiary w kopertach na remonty w naszym kościele, których suma wynosi 3.600 zł. Bóg zapłać.

9. W przyszłą niedzielę 31 maja o godz.16.00 nabożeństwo majowe przy pomniku św. Jana Pawła II, następnie ucałowanie jego relikwii w kościele i Msza św. Serdecznie wszystkich zapraszamy.