Parafia Dobrków

22.11.2015 r. – XXXIV Niedziela Zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata


1.  Dzisiejsza niedziela, ostatnia Roku Kościelnego jest Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata. Z tej okazji po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i modlitwa do Chrystusa Króla. Za publiczne odmówienie tej modlitwy można dzisiaj zyskać odpust zupełny.

Módlmy się, aby na całym świecie zapanowało królestwo Chrystusa, które jest królestwem prawdy, świętości, sprawiedliwości, miłości i pokoju.

2. Dzisiaj o godz.16.30 różaniec za zmarłych, po nim Msza św.

3. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz.7.00, w środę i w sobotę także wieczorem po różańcu za zmarłych o godz.17.00.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy  Adwent i Nowy Rok Kościelny.

5. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary złożyli: Psioda Alicja, Owca Renata, Dąbrowska Alina, Grzesiakowska Grażyna, Ziaja Beata, Rucińska Irma, Grzesiakowska Magdalena, Grych Dominik, Grych Kamil. Bóg zapłać.

Na sobotę tego tygodnia na godz.8.00 rano o sprzątanie kościoła prosimy parafian z Dobrkowa z numerów: 18a, 18b, 18d, 18f, 23, 68/2 i 73.

6. W zakrystii do odebrania Gość Niedzielny i są do nabycia kalendarze ścienne.

7. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy w ostatnią niedzielę złożyli ofiary w kopertach na remonty w naszym kościele, których suma wynosi 5.600 zł. Bóg zapłać.

8. Dzisiaj w kościele parafialnym w Pilźnie rozpocznie się kurs przedmałżeński o godz.18.00.

9. W przyszłą sobotę tj. 28.11. o godz.10.00 spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej.

10. Jutro o godz.13.00 pogrzeb śp.Jana Kędziora z Parkosza. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Miłosierdziu Bożemu.