Parafia Dobrków

24.04.2016 r. – V Niedziela Wielkanocna

 

 

1. Dzisiaj o godz.16.30 Nieszpory, po nich Msza św.

 

2. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz.7.00, w środę i w sobotę także wieczorem o godz.18.00. W sobotę po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwo majowe.

 

3. Jutro przypada święto św. Marka Ewangelisty.

 

4. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary złożyli: Radek Józefa, Zięba Elżbieta, Serwatka Maria, Pieczonka Małgorzata, Pypeć Wiesława, Węgrzyn Jan, Grab Józef. Bóg zapłać.

Na sobotę tego tygodnia na godz.8.00 rano o sprzątanie kościoła prosimy parafian z Jaworza Dolnego z numerów: 19 – 23 i 27 – 29.

 

5. W zakrystii do odebrania Gość Niedzielny.

 

6. W przyszłą niedzielę po sumie Komisja Cmentarna będzie wydawać zezwolenia na wykonanie nowych nagrobków. Zainteresowani niech będą w tym czasie na cmentarzu.

 

7. Ojciec św. Franciszek zwrócił się do całego Kościoła w Europie, aby zjednoczył się w geście miłości i przekazał na rzecz cierpiącego narodu ukraińskiego dar zebrany w formie pieniężnej . W związku z tym w przyszłą niedzielę będzie przeprowadzona po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek, które to ofiary zostaną przekazane Kościołowi na Ukrainie, jako wyraz solidarności Ojca św. oraz całego Kościoła z narodem ukraińskim.

 

8. Spotkanie dzieci klas II szkoły podstawowej przygotowujących się do I komunii świętej i ich rodziców odbędzie się w środę o godz. 18.00

 

9. Zbiórka ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 9.00.