Parafia Dobrków

01.05.2016 r. – VI Niedziela Wielkanocna

 

 

1.  Dzisiaj o godz.16.30 nabożeństwo majowe, po nim Msza św.

2.  Msze św. w tygodnia codziennie rano o godz.7.00 i wieczorem o godz.18.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo majowe.

3.  We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu jak w każdą niedzielę, czyli o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 16.30.

4.  W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Nabożeństwo wieczorne rozpoczniemy procesją wokół kościoła, śpiewając Litanię do Wszystkich Świętych. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.  W środę nabożeństwo majowe w intencji misji. Ofiary na tacę na potrzeby misji.

6.  W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla matek, po Mszy św. o godz.9.00 dla ojców, a na Mszę św. o godz.11.00 zapraszamy dzieci przedszkolne i szkolne.

7.  W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha św. przed Uroczystością Zesłania Ducha św. Przypomni nam ona Sakrament Bierzmowania i obowiązki z niego płynące, zwłaszcza apostolstwo słowa i przykładu.

8.  W piątek I – szy miesiąca o godz.17.00 spowiedź św. dla wszystkich.

9.  W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary złożyli: Caban Bogumiła, Pych Janina, Książek Małgorzata, Augustyn Magdalena, Węgrzyn Beata, Podlasek Kinga, Augustyn Zuzanna, Kaput Izabela, Gąsior Marzena, Wnęk Stanisław, Szerszeń Tadeusz, Jarosz Adam, Zięba Andrzej. Bóg zapłać.

Na sobotę tego tygodnia na godz.8.00 rano o sprzątanie kościoła prosimy parafian z Jaworza Dolnego z numerów: 24, 24a, 26, 31a, 33 i 34.

10.  W zakrystii do odebrania Gość Niedzielny, Posłaniec Serca Jezusowego i Rycerz Niepokalanej.

11. Dzisiaj po sumie Komisja Cmentarna będzie wydawać zezwolenia na wykonanie nowych nagrobków. Zainteresowani niech będą w tym czasie na cmentarzu.

12. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim parafianom, którzy w miesiącu kwietniu i w ostatnią niedzielę złożyli ofiary w kopertach na remonty w naszym kościele, których suma wynosi 9.250 zł. Bóg zapłać.