Parafia Dobrków

04.10.2015 r. – XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz.16.30 nabożeństwo różańcowe, po nim Msza św.

2. Msze św. w tygodniu codziennie rano o godz.7.00 i wieczorem o godz.17.00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe.

3. W środę na Mszę św. o godz.17.00 zapraszamy dzieci kl. II – gich wraz z rodzicami, a w piątek na Mszę św. o godz.17.00 zapraszamy młodzież kl. III – cich Gimnazjum wraz z rodzicami na spotkanie duszpasterskie przed przyjęciem S. Bierzmowania.

4. W przyszłą niedzielę w naszej Ojczyźnie będziemy obchodzić XV Dzień Papieski.

Z tej okazji przy wszystkich kościołach w Polsce i także w naszej parafii będzie przeprowadzona zbiórka pieniężna do puszek na stypendia dla biednej i zdolnej młodzieży.

5. W przyszłą niedzielę po prymarii zmiana tajemnic różańcowych dla matek, po Mszy św. o godz.9.00 dla ojców, a na Mszę św. o godz.11.00 zapraszamy dzieci przedszkolne i szkolne.

6. W minionym tygodniu w kościele sprzątali i ofiary złożyli: Stan Anna, Niedziela Ewa, Kluza Agnieszka, Gurba Agnieszka, Kusza Maria, Maziarka Władysława. Bóg zapłać.

Zakończyli sprzątanie w kościele parafianie z Parkosza. Dziękujemy im serdecznie za trud i ofiary. Bóg zapłać.

Na sobotę tego tygodnia na godz.8.00 rano o sprzątanie kościoła prosimy parafian z Połomii z numerów: 1, 2, 3, 6, 7 i 15a.

7. W zakrystii do odebrania Gość Niedzielny, Posłaniec Serca Jezusowego, Rycerz Niepokalanej i jest do nabycia dla dzieci Promyczek Dobra.

8. W zakrystii są do nabycia „ Chlebki Miłosierdzia” w cenie 5 zł, z których dochód przeznaczony jest jako wsparcie dożywiania dzieci.

9. Dzisiaj po sumie Komisja Cmentarna będzie wydawać zezwolenia na wykonanie nowych nagrobków. Zainteresowani niech będą w tym czasie na cmentarzu.